Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa
PORADENSKÉ CENTRUM ZDRAVIA

REGULÁCIA HMOTNOSTI

Chceli by ste chudnúť bez pociťovania hladu?
Chceli by ste mať viac energie?
Vyzerať lepšie a mladšie?

  • teda ste pripravení využiť náš spôsob chudnutia, ktorý pomohol tisíckam ľudí po celom svete, pomáha nám a pomôže aj vám

  • zhodíte nadbytočné kilá, zasa oblečiete už odložené šaty, budete vyzerať o 5 -10 rokov mladšie

  • a čo viac - schudnete natrvalo a hlavne zdravo!

Naše programy sú určené pre ľudí, ktorí nehľadajú "zázračné diéty", ale chcú si upraviť váhu s dlhodobými výsledkami. Na základe konzultácie vám odporučíme individuálny výživový program prispôsobený vašim potrebám, stravovacím návykom, práci a životnému štýlu.

Program je jedinečný spôsob, ako regulovať hmotnosť a cítiť sa pritom skvele. Bol vytvorený na základe prevratných vedeckých poznatkov a môže vám pomôcť dosiahnuť vytúžené výsledky. Stačí, ak vymeníte dve jedlá denne za FORMULU1 - KOKTAIL v 7 príchutiach (najčastejšie raňajky a večeru, alebo raňajky a obed) a zjete jedno hlavné klasické zdravé jedlo.

FORMULA 1 - KOKTAIL môže byť použitý na niekoľko spôsobov:

  • ak je vaším cieľom schudnúť - vychutnajte si koktail ako zdravé raňajky a večeru. Ak nestíhate klasický obed, doprajte si kokteil na obed a večeru majte bohatú na bielkoviny a čerstvú zeleninu. Zahrňte do svojho jedálničku orechy a semienka, doobeda čerstvé ovocie

  • ak je vaším cieľom udržať si váhu po schudnutí - užite jednu FORMULU 1 - koktail ako zdravé raňajky

  • ak je vaším cieľom pribrať - konzumujte FORMULU 1 - koktail 3x denne po jedle.

Aby toto výživné, nízko kalorické, nízko tučné a pritom chutné jedlo s vysokým obsahom vlákniny, bielkovín, vitamínov a minerálov vaše telo komplexne využilo, je potrebné najprv telo zbaviť toxických chemických látok.
Podľa vašich potrieb, zdravotného stavu, veku, životného štýlu vám vieme zostaviť PROGRAMY ZÁKLADNÉ, s ktorými budete upravovať váhu pomaly a postupne alebo PROGRAMY CIELENÉ, s ktorými zaznamenáte výsledky už počas prvých dní a týždňov.

2 fázy programu

- fáza regulácie hmotnosti

- fáza udržania novej hmotnosti

Je veľmi dôležité dokončiť každú fázu programu. V opačnom prípade sa organizmus vráti ku svojej pôvodnej hmotnosti a metabolizmu. Optimálne je zostať verný novému životnému trendu, ktorý vám prinesie plnohodnotný spokojný život.

K programu redukcie váhy je možné zaradiť aj cvičebné, pohybové aktivity. Cvičenie však nie je nutné, je len vítaným doplnkom, kedy sa procesy smerujúce k ozdraveniu organizmu dejú rýchlejšie a s vyšším elánom (keďže pri cvičení sa vyplavujú tzv. hormóny šťastia, endorfíny).

Frekvenciu ďalších konzultácií a kontrolných meraní, ktoré sú zdarma, si dohodnete s výživovým poradcom.

Porozmýšľajte nad našim návrhom a dlho neváhajte, čas pracuje proti vám ...