Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa Zdravá výživa
PORADENSKÉ CENTRUM ZDRAVIA

ZDRAVÉ RAŇAJKY

Koncept zdravých raňajok je určený práve pre vás, ak sa vás týkajú nasledovné výroky:

- Máte málo času na raňajky?

- Chcete mať istotu, že telo ráno dostane správnu dávku výživy?

- Neraňajkujete?

- Raňajkujete podľa vás nevhodné jedlá?

Začnite svoj deň zdravými raňajkami pripravenými za 1 minútu!

Všetci vieme, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Keď neraňajkujeme, onedlho začíname mať chuť na sladké, lebo telu chýba ranná dávka živín a sacharidov. Ak raňajkujeme sladké jedlá, ako sú rôzne koláče, keksy, cornflakes spolu s Latté (cca 640 kcal), do krvi sa vyplaví veľké množstvo inzulínu na okamžité spracovanie takéhoto náporu cukrov. Po spracovaní však prichádza únava, lebo inzulín cukor spracuje, časť sa využije na aktivitu, ale časť sa uloží v podobe tukov.

Nutrične vyvážené raňajky majú obsahovať kvalitné vitamíny, minerály, sacharidy, aminokyseliny a časť bielkovín. Ako to však z každodennej stravy vhodne nakombinovať?

Nerobte si s tým starosti. Siahnite teraz po výživnom KOKTAILE FORMULA 1 (cca 220 kcal), v ktorom nájdete všetko potrebné a najmä v správnom pomere pre váš organizmus. FORMULE1 - KOKTAIL (v každej porcii 18 g proteinu) vás rýchlo postaví na nohy, je lahodný a plný nevyhnutných živín. Je to pohodlná alternatíva pri nedostatku času. Náhradou jedného jedla koktailom si udržíte svoju hmotnosť. Raňajky si tak môžete vyškrtnúť zo zoznamu denných starostí.

Príchute?

Čokoládová, jahodová, vanilková, tropické ovocie, cookies & creme s kúskami keksíkov - stracciatella), bezlepkový, karamelovo jablkovo škoricový.
Výborné sú všetky! Chcete vedieť viac, alebo ich chcete už pozajtra mať? Kontaktujte nás!

Výborné sú všetky! Chcete vedieť viac, alebo ich už pozajtra mať?

Začnite svoj deň lahodným koktailom - 1 dávka 1,09 EUR

Raňajky sú najdôležitejšie denné jedlo tak, ako je najdôležitejšie zapnúť si prvý gombík správne. Ak ho nezapnete správne, celá košeľa bude zapnutá nakrivo.

Príďte ochutnať!